Home / News / PUBG MOBILE 2.4 Patch Notes را به‌روزرسانی کنید

PUBG MOBILE 2.4 Patch Notes را به‌روزرسانی کنید

19
PUBG MOBILE 2.4 Patch Notes را به‌روزرسانی کنید

PUBG MOBILE با استاد هنرهای رزمی بروس لی در نسخه 2.4 Martial Showdown همکاری می کند. این همکاری لباس‌های درون بازی، مهارت‌های جدید، سلاح‌های گرم و وسایل نقلیه جدید را برای جشن گرفتن هنرهای رزمی به ارمغان می‌آورد.

نسخه 2.4 PUBG MOBILE در تاریخ 6 ژانویه 2023 با مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌های منحصربه‌فرد از لباس‌ها، مهارت‌ها، بهبود سلاح گرم و خودرو و موارد دیگر عرضه می‌شود. نکات برجسته به روز رسانی 2.4 باید حالتی با موضوع آزمایش رزمی باشد که در آن بازیکنان در سراسر جهان این شانس را خواهند داشت که شکوه و عظمت هنرهای رزمی شرقی را با هم تجربه کنند. جدا از آن، حالت Gear Front در نسخه 2.4 نیز بازگشته است. تمام ویژگی‌ها و به‌روزرسانی‌های جدید PUBG MOBILE 2.4 را در زیر بررسی کنید.

مسابقه رزمی اقلام سنتی چینی را معرفی می کند

با فرا رسیدن سال نو قمری چینی، PUBG MOBILE با استاد مشهور هنرهای رزمی بروس لی برای حالت جدید خود با موضوع آزمایش رزمی همکاری می کند. در بازی Martial Showdown، بازیکنان می‌توانند فرهنگ سنتی چین را از طریق آیتم‌ها، رویدادها و مناطق موضوعی مرتبط با هنرهای رزمی با زمان محدود در سراسر Erangel و Livik تجربه کنند. در میدان‌های جدید هنرهای رزمی، وسیله نقلیه شیر رقصنده بهترین راه برای عبور از میدان نبرد با یک دوست است. این به بازیکنان اجازه می دهد تا به سرعت بپرند و راه خود را طی کنند و به راحتی در کوله پشتی خود برای دسترسی آسان ذخیره شوند. آیتم‌ها و سلاح‌های جدیدی از جمله کمان انفجاری و قلاب گریپلینگ نیز اضافه شده‌اند.
ویدیوی xXqmckpC9VA

بازیکنان اکنون می توانند ماموریت های انتقام جویی را انجام دهند تا از ویژگی جدید Back For Honor پاداش بگیرند. پس از فراخوانی از حذف، بازیکنان می توانند فردی را که آنها را حذف کرده است در مدت زمان محدود شکار کنند. اگر انتقام موفق شود، شکارچی پاداش را دریافت می کند، در غیر این صورت، هدف برای اجتناب از حذف برنده می شود.

جدای از آن، بادبادک‌های برکت و فانوس‌هایی را خواهید دید که در اطراف میدان‌های هنرهای رزمی و مناطق شهری پراکنده شده‌اند که پس از نابود شدن، جعبه‌ها را رها می‌کنند. و مواد مصرفی جدید بخارپز کونگ فو را می توان برای بازگرداندن سلامت و انرژی استفاده کرد.
همکاری PUBG MOBILE X Bruce Lee از 10 ژانویه آغاز می شود

رویداد همکاری بین PUBG MOBILE و استاد هنرهای رزمی بین المللی بروس لی در 10 ژانویه برگزار می شود. بازیکنان به چهره های نمادین مختلف بروس لی از جمله مجموعه روح بروس لی کونگ فو، مجموعه تخصصی Melee، و مجموعه آقای کونگ فو، و همچنین مجموعه ای از شکلک های با تم بروس لی، پوست های آرایشی برای وسایل نقلیه، چتر نجات، دسترسی خواهند داشت. و موارد بیشتر از 10 ژانویه تا 26 ژانویه، بازیکنان می‌توانند به رویداد Dreamrealm Apprentice بپیوندند تا از طریق آزمایش‌های چالش‌برانگیز، جوایز انحصاری دریافت کنند.

Gear Front با به‌روزرسانی‌های بیشتر بازمی‌گردد

Gear Front در PUBG MOBILE 2.4 بازمی گردد! برای بازیکنانی که این حالت را برای مدت طولانی از دست می دهند، خبر هیجان انگیز خواهد بود. در Gear Front جدید، دو مهارت عالی برای عمق استراتژیک بیشتر اضافه شده است. Player Launcher می تواند در عرض چند ثانیه شما را در جهتی که تعیین کرده اید راه اندازی کند. و استتار تاکتیکی به شما کمک می کند خود را بهتر در جنگل بدون اطلاع سایر بازیکنان پنهان کنید.

Login or register to post comments

1 Comments

Comment on
  1. Guest Dark
    abereyhan
    Guests

    فقط نمونه نظرات