Home / News / یادداشت‌های پچ به‌روزرسانی رایگان Fire OB38

یادداشت‌های پچ به‌روزرسانی رایگان Fire OB38

18
یادداشت‌های پچ به‌روزرسانی رایگان Fire OB38

پس از ماه‌ها آماده‌سازی، سرانجام Free Fire به‌روزرسانی‌های OB38 خود را در 11 ژانویه منتشر کرد. بازیکنان FF شاهد بسیاری از ویژگی‌ها و بهینه‌سازی‌های جدید بازی خواهند بود که در این آخرین به‌روزرسانی بسیار منتظرشان بودند. حالا ببینید چه چیزهای جدیدی در این پچ جدید وجود دارد!

میزبان ما کلی در قسمت جدید What’s Up Free Fire برمی گردد! او سورپرایزهای زیادی برای به اشتراک گذاشتن با شما دارد! قسمت 1 فصل 4 کلی شو را در زیر تماشا کنید! به کلی بپیوندید تا با مهم ترین تغییرات در این پچ یادداشت جدید OB آشنا شود و سعی کنید اولین کسی باشید که ویژگی های جدید را امتحان می کند!
ویدیو ISUw4kr-YJE

کاراکترهای جدید قابل بازی، نقشه های اصلاح شده، تنظیمات سلاح و موارد دیگر پس از انتشار نسخه جدید FF OB38 معرفی خواهند شد. اگر می خواهید جزئیات بیشتری در مورد پچ یادداشت های 11 ژانویه بدانید، لطفاً به وب سایت رسمی Free Fire بروید.

در مرحله بعد، می خواهیم برخی از ویژگی های اصلی OB38 Early Patch Notes را به شما نشان دهیم. به خواندن ادامه دهید و ببینید آیا به‌روزرسانی‌هایی وجود دارد که بیشتر منتظر آن هستید یا خیر!
شخصیت جدید سانتینو و کاکتوس حیوان خانگی

سانتینو ولنتاین – طراح مد

Free Fire یک شخصیت قابل بازی در پچ 11 ژانویه معرفی کرد – Santino Valentine. به عنوان بهترین طراح مد Andelical، او همیشه کسی است که روند مد را رهبری می کند. سبک لباس ورزشی منحصر به فرد او همیشه می تواند طوفانی در شهر ایجاد کند. او اخیراً از بال‌های فرشته الهام گرفت و آن الگو را به یک شلوار اضافه کرد.

یکی از مهارت های سانتینو اکنون در بازی موجود است: ساختگی حمل و نقل شگفت انگیز. این مهارت جدید تله‌پورت تجربه‌ای کاملاً جدید را در Free Fire Universe برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد.

مهارت فعال:

ساختگی حمل و نقل: یک طعمه 200 اسب بخاری را به مدت 12 ثانیه مستقر کنید. وقتی زمان تمام شود یا بعد از استفاده، ساختگی از بین می رود.

کاکتوس – بهترین حیوان خانگی آتش رایگان تا کنون

بازیکنان FF قادر به باز کردن قفل کاکتوس در آپدیت جدید OB38 هستند. کاکتوس با جلوه‌های ویژه و انیمیشن‌هایی عرضه می‌شود که می‌توان آن‌ها را در بسیاری از حالت‌های بازی مانند حالت کلاسیک، حالت رتبه‌بندی و موارد دیگر تجربه کرد. بعد از اینکه حیوان خانگی را از فروشگاه درون بازی با پرداخت الماس دریافت کردید، می توانید با غذای حیوان خانگی که جمع آوری کرده اید به او غذا دهید و سطح آن را ارتقا دهید.

ما همچنین در این به‌روزرسانی 11 ژانویه همه شخصیت‌ها و شخصیت‌های تکراری را با تنظیمات تعادل مهارت فهرست کرده‌ایم:

اسکایلر (Reworks)
کنتا (Reworks)
Tatsuya (تعدیل تعادل)
هایاتو (تعدیل تعادل)
عنبیه (تنظیمات تعادل)
J.Biebs (تعدیل تعادل)
Leon (تعدیل تعادل)

حالت سر بزرگ و حالت های سرگرم کننده بیشتر

حالت بزرگ سر در به‌روزرسانی OB38 FF با برخی تنظیمات بازمی‌گردد که باعث می‌شود بازیکنان در نبردهای کلاسیک لذت ببرند. بازیکنان هنگام مبارزه با حریفان خود، بازی های اکشن سریع تری را تجربه خواهند کرد. بازیکنان FF نه تنها از حالت Big Head لذت خواهند برد، بلکه می توانند دو حالت سرگرم کننده و جالب دیگر را نیز تجربه کنند: رایگان برای همه و سازنده Gloo.

در زیر لیست کاملی از تمام تنظیمات در حالت کلاسیک سر بزرگ وجود دارد:

یک سیستم بوفه که به تازگی اضافه شده است
طراحی رابط کاربری بهینه شده
مرحله گرم کردن جدید
دیگر مدت چتربازی وجود ندارد

تابلوی امتیازات جدید سلاح های منطقه ای

تا جایی که می توانید در مسابقه رتبه بندی شده دشمنان خود را از بین ببرید و به صدر جدول امتیازات Weapon Glory در منطقه خود صعود کنید! نگه داشتن سوابق خود برای هفته های متوالی کار آسانی نیست. فقط به 100 بازیکن برتر عنوان شکوه سلاح اعطا می شود و جدول امتیازات هفته ای یک بار به روز می شود. منتظر چی هستی؟ مستقیم به میدان ها بروید، دشمنان خود را بکشید و ثابت کنید که بهترین استاد تفنگ هستید!

جزئیات بیشتر در مورد این تابلوی امتیازات جدید سلاح:

دو نوع مسابقه رتبه‌بندی شده: حالت BR و حالت CS
آمار سلاح های بالاتر امتیاز بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت
تابلوی امتیازات هر دوشنبه به روز می شود
دو عنوان شکوه سلاح منطقه ای: پارامونت و برجسته
منطقه جغرافیایی شما را می توان هفته ای یک بار در تنظیمات تغییر داد
پس از پایان فصل، جدول امتیازات مجدداً تنظیم می شود

Login or register to post comments

No Comments

Comment on